Najczęściej podejmowane zlecenia w firmie detektywistycznej Prodetektyw

Kategoria:

Opis

Często realizowane zlecenia w firmie detektywistycznej Prodetektyw to: sprawy rozwodowe, sprawy kryminalne, wywiady gospodarcze, windykacja długów, eksmisja niechcianego lokatora, wykrywanie podsłuchów i lokalizatorów. Doświadczeni specjaliści z prywatny kierowca zajmą się także prywatną rzetelną ochroną. W przypadku, gdy chodzi o sprawy rozwodowe podjęte są przez biuro detektywistyczne różne techniki: od tradycyjnej obserwacji przez metody w większej mierze rozbudowane. Wszystkie są opracowane na podstawie nabywanych umiejętności.

Pozwolą wykryć różne zachowania małżonka albo mogą wykluczyć lub potwierdzać zdradę. Rezultat jest oczywisty. Zdobywane przez detektywów dowody nie wzbudzają żadnych zastrzeżeń. Jeśli zaś początkowe domysły co do partnera nie sprawdzą się, można odkryć przyczynę jego zachowania. Sprawy kryminalne dotyczą: zaginięć, porwań, szantażu, stalkingu, kradzieży, włamań albo oszustw. W takim przypadku zgłaszają się tutaj osoby, dla których organy ściągania wykazują opieszałość, a zależy im na natychmiastowym rozstrzygnięciu sprawy. Rzetelna obserwacja to planowany zespół określonych niejawnych działań i technik wraz z dowodami: zdjęciami, nagraniami wideo oraz audio, jakie są potrzebne dla osiągnięcia celów dla danego zlecenia. Czynności obserwacyjne są każdorazowo omawiane z interesantem.

Wywiad rynkowymoże odnosić się do wielu sfer działania konkretnej firmy. Na podobnej zasadzie spersonalizowany zakres odwołuje się do windykacji długów i eksmisji niechcianego najemcy. W agencji zatrudnieni są najlepsi eksperci, jacy mogą wykorzystać własną wiedzę i kontakty, aby pomagać klientom rozwiązywać ich problemy. Wszystko przebiega przy utrzymaniu wysokich standardów oraz maksymalnej dyskrecji.