Specjalistyczna psychoterapia prowadzona w Ostrołęce przez Arkadiusza Łuszczyńskiego

Kategoria:

Opis

Profesjonalna psychoterapia oferowana w Ostrołęce przez Arkadiusza Łuszczyńskiego ma doskonałe rekomendacje, gdyż psycholog ten ciągle rozwija się zawodowo. Certyfikowany terapeuta uzależnień w trakcie sesji z pacjentami stosuje się jednocześnie do paradygmatów naukowych, jak i indywidualnego rozumienia pacjentów.

Terapeuta obeznany w nurcie poznawczo behawioralnym koncentruje się na wsparciu osobom uzależnionym, jak i ich najbliższym. Każdy, kto jedynie zauważa, że ma kłopot z uzależnieniem i zależy mu na dobrym funkcjonowaniu w sferze osobistej lub pracowniczej, powinien zgłaszać się do tego specjalisty. Diagnostyka oraz terapia dotyczą uzależnienia od: alkoholu, narkotyków, hazardu, leków i pornografii.

Klienci mogą zadecydować, czy chcą wziąć udział w sesjach prywatnych, czy w grupowych. Dzięki długoletniemu doświadczeniu zawodowemu i ciągłemu podwyższaniu kwalifikacji Arkadiusz Łuszczyński może pomóc wychodzić z uzależnień wielu osobom. Szeroka perspektywa pozwoli na pokazanie klientom nie tylko, co zrobić aby zachować abstynencję, ale też spostrzec, co abstynencji może zagrozić. Dlatego osoby które uczestniczą w terapii zmieniają schemat poznawczy, co może przełożyć się na kolejne zmiany w zachowaniu. Ze względu na pandemię spotkania mogą być również prowadzone online. O tym, jak wygląda współpraca oraz jaki jest schemat pracy terapeuty można dowiedzieć się ze strony uzaleznienia-ostroleka.pl/psychoterapeuta-ostroleka i przekonać, że warto zgłosić się właśnie do takiego psychoterapeuty. W czasie pandemii samotność może spotęgować potrzebę sięgnięcia po używki, dlatego tak istotne jest to, aby systematycznie korzystać ze wsparcia specjalisty. Pomoc dla osoby zmagającej się z uzależnieniem w głównej mierze bazuje na tym, aby wskazać jak znacząca jest wytrwałość wraz ze zmianą dotychczas stosowanych niepoprawnych zasad, przykładowo gdy zachowania o charakterze kompulsywnym są substytutem nagrody lub sposobem na obniżenie stresu.