Kompleksowe usługi pielęgnujące dla psów

Opis

Kompleksowe usługi pielęgnujące dla psów wszystkich wielkości i ras w Gdańsku oferuje Doggie House. U wykwalifikowanego psiego fryzjera można oczekiwać nie tylko tego, iż pies zostanie wystrzyżony, lecz też że zostanie wykąpany. Wszystko będzie odbywało się przy zastosowaniu najwyższej jakości preparatów oraz w sterylnych okolicznościach. Zestaw FULL WYPAS, jaki ma do zaoferowania psi fryzjer Gdańsk odnosi się do wszystkich psów, które domagają się strzyżenia. Ponadto, udostępniony jest również pakiet MOKRY PIES dla psów, jakie nie potrzebują skorzystania z nożyczek. Dla piesków szorstkowłosych odpowiedni jest pakiet TRYM, który obejmuje usuwanie martwej sierści psa.

Zestaw ten składa się z: kąpieli czyszczącej, kąpieli pielęgnacyjnej, suszenia, czesania sierści, czyszczenia uszu, przycinania pazurów oraz z ostrzyżenia albo z usuwania martwego naskórka czworonoga na prośbę zleceniodawcy. Do każdej z podanych czynności wybierany jest osprzęt najwyższej jakości marek. Zleceniodawcy cenią również to, że wybierane są sprawdzone kosmetyki groomerskich firm. Na witrynie internetowej będzie okazja zapoznać się z kosztorysem oraz ze szczegółowym profilem wszystkich świadczeń. Inne usługi w doggiehouse.pl – psi fryzjer gdańsk to: spotkanie adaptacyjne PUPPY, rozczesywanie skołtunionej sierści, kąpiel oczyszczająca, usunięcie kamienia na zębach metodą ultradźwiękową oraz wyczesanie koteczka.

Walory Doggie House to: odbywająca się w spokojnych warunkach pielęgnacja, osprzęt i kosmetyki wiodących marek, spokojna atmosfera podczas 2 godzinnej pielęgnacji, higieniczne warunki jakie panują w salonie, perfekcyjne rezultaty po przeprowadzonych czynnościach pielęgnacyjnych. Piesek, który opuści gabinet będzie wyglądać wspaniale. Indywidualne podejście przystosowane jest do charakteru pupila, albo również jego uprzedzeń. Duża wiedza założycielki gabinetu w temacie fryzjerstwa psów a także to, iż ciągle poszerza ona swoje zdolności uczestnicząc w kursach i pokazach powodują, iż miejsce to rzeczywiście jest godne uwagi.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kompleksowe usługi pielęgnujące dla psów”