Bogata oferta kursów online z języka angielskiego

Opis

Kompleksowa propozycja kursów internetowych z języka angielskiego w Smart Learning motywuje do tego, aby uczyć się bezpośrednio w tym miejscu. Nauka online staje się znacznie bardziej popularna w różnorodnych grupach wiekowych, dlatego lekcje opracowane są na równi dla dzieci, dorosłych, jak i dla firm. Kursy językowe opracowane są bazując na wytycznych nauczania z Oxford University Press. Wszystkie angielski online bogatsze są o inne moduły, zarówno w formie tradycyjnej, jak też w wersji cyfrowej. Na początku lektor sprawdzi poziom wiedzy uczestnika kursu.

To pozwoli wybrać najlepszy kurs dla konkretnej osoby. Realizowane są opcje: A1, A2, B1, B2 a także C1 i C2. Zajęcia w kurs angielskiego online przygotowane są nad wyraz atrakcyjnie, zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Jeśli ktoś jest zmotywowany to może też zdecydować się na nauczanie grupowe. To pozwala znacznie bardziej upewnić się odnośnie swoich zdolności lingwistycznych, gdyż można je weryfikować. Równie interesująco prezentuje się propozycja dla firm. Dla klientów biznesowych opracowany został tryb nauki dwutorowej. Zdolności takie jak: czytanie, słownictwo, gramatyka a także słuchanie każdy ćwiczy samodzielnie. Natomiast, za pomocą platformy wystosowanej przez Smart Learning można wziąć udział w ćwiczeniach grupowych, robiąc użytek z innych tekstów szkoleniowych. Naturalnie, wcześniej wymowę trenuje się indywidualnie z lektorem. Konieczne są tylko: łącze internetowe, laptop, słuchawki i przeglądarka internetowa Chrome. Kursy angielskiego prowadzone są na nowoczesnej platformie Tutorsmart.

Po zarejestrowaniu dostaje się wgląd do szkolenia online z nauczycielem w trybie face to face. Osoby biorące udział w szkoleniu uzyskują wgląd do: materiałów szkoleniowych, nagrań lektorskich audio i wideo, plus do fiszek elektronicznych, przeznaczonych do nauki słownictwa z konkretnego zakresu. Mają wobec tego najważniejsze środki do nauki.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bogata oferta kursów online z języka angielskiego”