Wszechstronny zakres funkcjonowania marki Seltu

Kategoria:

Opis

Wszechstronny obszar działania marki Seltu zachęca zainteresowanych producentów, klientów i dealerów do współpracowania w ramach biżuteria program partnerski i daje szansę spodziewać się zysków. Nade wszystko, Seltu umożliwi firmom przyłączanie się do już istniejących dystrybutorów oraz sklepów partnerskich. Jeśli ktoś tego potrzebuje, to może zrobić użytek ze wsparcia przy założeniu strony www. Sama platforma stale się rozwija, co również jest nad wyraz dogodne. Seltu umożliwia promowanie w wielu kanałach marketingowych: wirtualnych, Tv oraz radio. Stała komercjalizacja producentów i partnerów umożliwia ubogacenie propozycji sprzedażowej a także powoduje, że jest ona bardziej atrakcyjna dla klientów.

Dotyczy to takich dziedzin jak: moda i obuwie, zdrowie i uroda, motoryzacja, biżuteria i akcesoria, multimedia, rtv i agd, sport i rekreacja, turystyka, dom i ogród, artykuły dziecięce, usługi i rozrywka, meble i wyposażenie wnętrz. Ponadto, nawiązując współpracę z Seltu można oczekiwać na eksponowanie własnej nazwy i produktów w widocznych miejscach, jak i w sieci. Można także zrobić użytek z dodatkowych aktywności w zakresie współpromocji i działań z zakresu marketingu poprzez: placementy na platformie Seltu, placementy w aplikacji Seltu, profile społecznościowe Seltu oraz kampanie reklamowe. Kiedy wytwórca będzie potrzebował opróżnić magazyn, to może zdecydować się na sprzedawanie asortymentu outletowego w wybranej zakładce promocyjnej.

Można także rozszerzać zakres współpracy o internetowy handel transgraniczny na kraje zagraniczne, na podstawie osobnego aneksu do umowy na konkretny rynek. Partnerzy, Producenci i Dealerzy ustalają z Seltu jednolitą strategię promocyjną oraz dystrybucji, co wpływa na mocną pozycję w handlu internetowym. Użytkownicy platformy mogą także korzystać z opcji odroczonej płatności albo zdecydować się na różne opcje finansowania. Warto dodatkowo napomknąć o programie lojalnościowym, bazującym na możliwości zakupów za środki z cashback na stronie Seltu. Każdy, kto decyduje się na nawiązanie współpracy, może oczekiwać na prywatnego opiekuna.