Profesjonalny oraz godny zaufania neurolog dziecięcy w Poznaniu

Kategoria:

Opis

Jadwiga Polcyn – Losy to wykwalifikowany oraz godny zaufania neurolog dziecięcy w stolicy Wielkopolski do jakiego zgłasza się wielu rodziców z dziećmi. Główną specjalizacją Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog Poznań jest terapia nadpobudliwości a także epilepsji u dzieci. Lekarka zauważa, że jeżeli tylko rodzice dostrzegają u własnych podopiecznych problemy z zakresu neurologii to muszą działać od razu. Jedynie jak najszybsze zdiagnozowanie oraz odpowiednia terapia pozwalają na w przyszłości unormowane rozwijanie się dzieci.

Początkowa klasyfikacja to także szansa na maksymalne wyzdrowienie. Jadwiga Polcyn – Losy specjalizując się w leczeniu najmłodszych posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. W dodatku, cechuje ją zdolność współodczuwania dzięki której przekonuje do siebie niepełnoletnich pacjentów oraz nie wywołuje w nich strachu. Diagnozowanie i wyleczenie najmłodszych z dysfunkcjami komórek nerwowych zawiera także: napady bólowe, migreny, dysfunkcje behawioralne, dysfunkcje snu, dysfunkcje mowy, trudności w szkole, okołoporodowe problemy neurologiczne, mózgowe porażenie dziecięce, genetyczne choroby powiązane z układem nerwowym, a także dysfunkcje czaszkowo – mózgowe. Wszechstronna pomoc lekarska wynika z tego, że Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog poznań ma praktykę też w pediatrii oraz anestezjologii i intensywnej terapii.

Na co dzień Jadwiga Polcyn – Losy współpracuje z psychologiem i fizjoterapeutą. Na początkową wizytę rodzice poproszeni są o zabranie: dokumentacji lekarskiej małego pacjenta, książeczki zdrowia, historii informacyjnej z leczenia szpitalnego a także opisów szybciej przeprowadzonych badań. Z przychodnią neurologiczną można kontaktować się też mailowo. W każdym przypadku terapia przystosowana jest bezpośrednio do małego chorego. Neurolog pracuje razem z pacjentem, jak i z rodzicami zapewniając o tym, że chorób układu nerwowego nie należy się wstydzić.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Profesjonalny oraz godny zaufania neurolog dziecięcy w Poznaniu”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *