Profesjonalny oddział leczniczy dla pacjentów uzależnionych od alkoholu

Kategoria:

Opis

Profesjonalny oddział terapeutyczny dla ludzi uzależnionych od alkoholu i pozostałych środków wpływających na pracę mózgu znajduje się w Wandzinie. Jest to Ośrodek Readaptacji Stowarzyszenia Solidarni „PLUS”. Na oddziale leczenia uzależnienia alkoholu oferowana jest terapia krótkoterminowa, trwająca 56 dni. Terapia przeznaczona jest do osób zauważających u siebie symptomy uzależnienia albo osoby z rodziny. Terapia ma miejsce w grupie nie mającej więcej niż 18 osób. Są to najlepsze warunki do wykonania terapii. Ćwiczenia prowadzone są przez wykwalifikowanych terapeutów, którzy pacjenta traktują indywidualnie. Poufny oraz miły klimat sprzyja uzyskać dobre wyniki.

Pacjenci są bardziej otwarci. Leczenie indywidualne w wandzin.pl – ośrodek leczenia uzależnień nfz ma miejsce raz w tygodniu. To idealne dopełnienie leczenia grupowego. Na dodatek, wykonywana jest ergoterapia. Opieka psychologiczna na najwyższym poziomie przekonuje do odbycia leczenia w konkretnym zakładzie. Przeprowadzana jest też pomoc psychiatryczna, prawna oraz pracownika socjalnego.

Zakład w Wandzinie przewiduje zajęcia warsztatowe dla bliskich pacjentów przebywających w placówce. Zajęcia edukacyjne mają na celu poszerzać informacje w temacie mechanizmów choroby alkoholowej. Obudzona jest motywacja a także jednoznaczne podejście do bycia trzeźwym. To zwiększa szansę zakończenia spożywania alkoholu przez uzależnionego. Bliscy natomiast nie obarczają się winą. Na witrynie internetowej zakładu umieszczone są konkretne wiadomości odnośnie tego, jakie są zasady przyjęcia, co można ze sobą zabrać do ośrodka a także co jest absolutnie zabronione w trakcie odbywania leczenia. Dla osób zainteresowanych wskazane są też dane kontaktowe. Placówka działa od dwudziestu pięciu lat, proponując wsparcie dla osób zmagających się z uzależnieniem. Bogate doświadczenie pomaga ludziom, jacy nie dają rady sobie w życiu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Profesjonalny oddział leczniczy dla pacjentów uzależnionych od alkoholu”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *