Imponującej jakości kable HDMI 4K FiberPro

Opis

Światłowodowy kabel optyczny FiberPro, przeznaczony do pracy w systemach jakie obsługują sygnały 4K jest wysoce modernistyczny. Zaprojektowany według nowoczesnych standardów optyczny kabel HDMI umożliwi wysyłanie dużej ilości danych na dłuższe odległości, bez żadnych strat na jakości. Kable HDMI mogą obsłużyć wszystkie ważne standardy i formaty obrazu, jakie mieszczą się w ramach specyfikacji HDMI 2.0. Niezależnie od tego, jaką długość ma Kabel hdmi 4k można dzięki niemu łączyć ze sobą 2 urządzenia, przesyłając sygnał HDR, obejmujący szeroki gamut.

Kabel FiberPro wykorzystuje do przesyłania danych audio – wideo szklane włókna światłowodowe, a do wysyłania napięcia 5V oraz informacji kontrolnych – czystą miedź. Tego typu budowa kabla umożliwia pozyskanie świetnych właściwości instalacyjnych. Nie ma jakichkolwiek ograniczeń w jakości przesyłanego sygnału a także w długości. Nie trzeba także stosować zewnętrznego zasilania, jakie pojawia się przy pasywnych przewodach światłowodowych HDMI. Światłowód HDMI FiberPro wysyła najwyższej jakości sygnał 18 Gbps w odległości nawet do 100 metrów. Jako, że ten światłowód jest cieńszy, łatwiej można układać go w korytach i w peszlach.

Znacząca dla jego sprawnego funkcjonowania pozostaje także wysoka wytrzymałość na zewnętrzne zakłócenia elektromagnetyczne. Z tego powodu każdy światłowód FiberPro może być używany tam, gdzie tradycyjne okablowanie nie sprawdza się. 4K to nowy standard pojawiający się przy transmisji sygnału telewizyjnego, mający do zaoferowania 4 razy większą rozdzielczość aniżeli miało to miejsce przy formacie HD i Blu – ray. Oznacza to, że z odtwarzacza do odbiornika można przesłać znacznie więcej danych. Rozbudowane zastosowanie nowocześnie zaprojektowanych kabli motywuje do ich kupna. Jeszcze przed oddaniem do wykorzystania przewody tego typu są dwukrotnie testowane. Testy odbywają się pod kątem adekwatnego przesyłania sygnału 18 Gbps, a kabel testowany jest wyjątkowo wymagającym sygnałem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY