Sklep zoologiczny www z bogatym zbiorem produktów

Kategoria:

Opis

E – pazur to sklep zoologiczny www z dużym zbiorem produktów. Pośród licznych towarów przeważają głównie produkty dla psów oraz kotków, w dużej ilości 7000. Produkty dostępne w e – pazur to wytwory od sprawdzonych producentów: Royal Canin, Bozita, Josera, Acana, Orijen, Trixie, Animonda, Purina, Chappi i Pedigree. Ogromną zaletą zakupów w sieci jest to, że nie trzeba ich przenosić. Jest to znaczące, o ile na przykład ktoś chciałby kupić większe ilości karmy. Zwłaszcza opłaca się zapoznawać się z obniżkami, gdyż można najwyższej jakości towary kupić w atrakcyjnej cenie. Zamówienia przyjmowane są przez witrynę internetową, a dla osób mieszkających w Bydgoszczy możliwe jest zamówienie także przez telefon.

W razie jakichś pytań powiązanych z transakcjami odpowiedzi udzielą pracownicy sklepu. Główną domeną w sklepie https://www.e-pazur.com pozostają gadżety, środki do pielęgnacji i karma dla czworonogów. Dodatkowo, można też kupować gadżety oraz jedzenie dla ptaków, karmy dla mniejszych zwierzątek, a także akcesoria i pokarmy dla rybek. Oddzielną dziedziną są produkty dla klientów sklepu: książki, albo oczka wodne. Dodatkowo, na witrynie opisane są dowolne rady na temat codziennego troszczenia się o zwierzęta. Asortyment jest także nad wyraz dokładnie zaprezentowany, a jeśli ktoś ma jakiekolwiek pytania, to ma okazję skontaktować się z pracownikiem sklepu. W zaprezentowanym punkcie sprzedaży internauci chętnie kupują sprawdzonej jakości, hipoalergiczną karmę dla psów.

Mogą również zaopatrywać się w preparaty do pielęgnowania, akcesoria do zabawy oraz sporo pozostałych produktów, jakie okazują się przydatne na co dzień z czworonogiem. Karmy w e – pazur wykazują niemałą zawartość białka, a niższą węglowodanów. Są wobec tego niskokaloryczne oraz przyswajalne także przez wyjątkowo wrażliwe czworonogi. Karmy mają różne smaki, czyli dostosują się do kubków smakowych zwierząt. Posiadacze zwierząt mogą być spokojni, ponieważ zaoferują własnym pupilom to, co najlepszej jakości.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sklep zoologiczny www z bogatym zbiorem produktów”