Seriale online

SKU: SPSROZA1P Kategoria:

Opis

Najlepsze seriale na jesień – co warto obejrzeć?

Po godzinie 16 za oknami panuje ciemność. Jest chłodno, pada deszcz i ostatnie o czym myślimy, to aktywność na świeżym powietrzu. To idealna okazja, aby sprawdzić najlepsze seriale na jesień 2019. Jakie tytuły umilą nam jesienne wieczory?

Polskie seriale wracają na dobre tory

W ostatnich latach mogliśmy narzekać na jakość polskich seriali. Na szczęście, w dużej mierze za sprawą stacji HBO udało się stworzyć kilka ciekawych tytułów. Pakt, Wataha, czy Ślepnąć od świateł, które przebiło rekordy popularności jesienią 2018 roku. Swoją cegiełkę dołożyła także niedziałająca już w Polsce platforma Showmax, z serialem Rojst. Aktualnie warto śledzić najnowszy sezon Pod Powierzchnią z Magdaleną Boczarską w roli głównej.

Najlepsze seriale zagraniczne na jesień 2019

Kilka ciekawych propozycji na jesień 2019 ma dla nas stacja HBO. Ciekawie wypada serial „Przybysze”, czyli pierwsza próba ukazania norweskiej twórczości na arenie międzynarodowej. Ramówkę jesienną w HBO zdobi także serial Nasi chłopcy. Netflix od 11 października raczy fanów wielkim powrotem kultowego serialu Breaking Bad. Tym razem nadszedł czas na pełnoprawny film „El Camino”. Ogromne zainteresowanie wzbudzają także serialowe nowości Netflix: Wybory Paytona Hobarta, a także piąty sezon „Peaky Blinders”. Fani wyczekują także listopadowego debiutu serwisu Apple TV+, który wystartuje wraz z serialem „The Morning Show”.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Seriale online”