Sprzedaż maszyn budowlanych

Kategoria:

Opis

Kompleksowa oferta produktowa w punkcie sprzedaży Machine Trade zachęca klientów z sektora budowlanego do tego, aby robić zakupy właśnie w takim miejscu. Sklep jest autoryzowanym punktem oferującym sprzedaż maszyn budowlanych od producentów takich jak: Husqvarna, Bomag, Kreber, Tyrolit oraz Wacker Neuson, dlatego można oczekiwać wysokiej jakości sprzętu oraz maszyn, jakie nabywa się w konkurencyjnej cenie. W dodatku, zakupić można elektronarzędzia budowlane, jakie pożyteczne są na każdym placu budowy, jak i w domowym garażu. Kompletny asortyment jest różnorodny na równi pod względem właściwości, ale też ceny. Wieloletnie doświadczenie w budownictwie, sprawia że pracownicy sklepu mogą posłużyć eksperckim doradztwem kupującym, którzy są zainteresowani ofertą.

Specjaliści nie tylko pomogą przy dopasowaniu wyznaczonej maszyny, bądź elektronarzędzi, ale także będą udzielać rad związanych z tym, jak korzystać z wyznaczonych maszyn. Udostępniony osprzęt budowlany to: agregaty malarskie, agregaty prądotwórcze, sprężarki powietrza, ubijaki stopowe, urządzenia do hydrauliki, urządzenia pneumatyczne, walce wibracyjne, wibratory do betonu, wiertnice diamentowe, zacieraczki do betonu, zagęszczarki gruntu, oczyszczacze oraz wentylatory, przecinarki, roboty wyburzeniowe, cyklinarki oraz polerki, frezarki i szlifierki do betonu, listwy wibracyjne, motopompy i pompy, myjki przewoźne, nagrzewnice, niwelatory i lasery, odkurzacze przemysłowe oraz osuszacze.

Udostępniony jest też sprzęt oraz części do jakich zaliczają się: gąsienice gumowe, szybkozłącza, świdry i wiertnice, łyżki do koparek a także koła napędowe. Klienci prywatni oraz właściciele firm budowlanych chętnie zaopatrują się w narzędzia zasilane prądem elektrycznym: bruzdownice, klucze udarowe, młoty wyburzeniowe, młotowiertarki, odkurzacze przemysłowe, przecinarki do metalu, przecinarki tarczowe, szlifierki kątowe, ukośnice a także wiertarko – wkrętarki akumulatorowe.