Lublin Development – deweloper z trzydziestoletnim dorobkiem

Opis

Lublin Development to pochodzący z Lublina deweloper z trzydziestoletnim dorobkiem. Z tego powodu na rynku w województwie lubelskim jest rozpoznawalny i doceniany. Tym bardziej za prestiżowe inwestycje. Realizowane projekty do jakich zaliczają się deweloper lublin cechują się jednocześnie dobrą jakością, użytecznością, ale też estetyką. Za perfekcyjną finalizację zleceń odpowiada profesjonalna kadra. Na stronie internetowej Lublin Development publikowane są ważne informacje do kontaktu, w rezultacie natychmiast można kontaktować się z pracownikami w tym miejscu.

Opisane są również wykonane dotychczas realizacje razem z galerią zdjęć. To motywuje do zapoznania się z aktualną ofertą, bo można zauważyć że portfolio wskazanego dewelopera jest godne uwagi. Osiedle nad Zalewem to jedyna inwestycja w podanej lokalizacji, oferująca aż 130 mieszkań o powierzchni od 40 metrów kwadratowych. Tak ogromny wachlarz propozycji, w kwocie poniżej 200 000 złotych zachęca do kupna. Osiedle nad Zalewem złożone jest z 4 pięciokondygnacyjnych obiektów, których realizacja rozdzielona jest na 4 etapy. W każdym z etapów buduje się jeden budynek. Dostępne obiekty wyposażone są w windy, a osiedle przystosowane jest do osób niepełnosprawnych.

W każdym budynku znajdują się garaż podziemny z miejscami parkingowymi oraz komórki lokatorskie. Wzdłuż drogi wewnętrznej zaprojektowane zostały naziemne miejsca parkingowe. W centralnej części osiedla rozplanowano również strefę rekreacyjną dla dzieci. W każdym z budynków znajduje się po sześćdziesiąt pięć funkcjonalnych jedno -, dwu -, trzy -, oraz czteropokojowych mieszkań. Mieszkania trzypokojowe mają już od 49 m2, a mieszkania czteropokojowe od 58 m2. W dodatku, jeśli ktoś jest zainteresowany dużym lokum, to może zrobić użytek z korzystnej możliwości łączenia mieszkań. Dla lokali mieszkalnych znajdujących się na parterze zaprojektowano prywatne ogródki, natomiast pozostałe mieszkania mają urokliwe balkony. W symulatorze umieszczonym na stronie www można sprawdzić, jakie lokale mieszkalne zostały wolne a także wskazać, jakich mieszkań się poszukuje.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Lublin Development – deweloper z trzydziestoletnim dorobkiem”