Kompleksowe świadczenia zaopatrywania przedsiębiorstw budowlanych

Opis

Kompleksowe usługi zaopatrywania przedsiębiorstw budowlanych w świeżo oddany do użytkowania, jak i w używany osprzęt budowlany stanowią główną oś działalności wypożyczalni sprzętu budowlanego Pablo.

Wynajmować można osprzęt oraz elektronarzędzia takie jak: aeratory i wertykulatory, bruzdownice, frezarki do betonu, kamery inspekcyjne, listwy wibracyjne, miniładowarki, nagrzewnice powietrza, ogrodzenia tymczasowe, pilarki tarczowe, przecinarki do asfaltu i betonu, przyczepy, sprężarki powietrza, szlifierki do gładzi gipsowych, walce wibracyjne, wozidła, zamiatarki ręczne, agregaty prądotwórcze, cyklinarki, gilotyny do kostki, koparki gąsienicowe, maszty oświetleniowe, myjki wysokociśnieniowe, niwelatory i dalmierze, opalarki, piły szablaste, przecinarki do glazury, rusztowania, stacje hydrauliczne, szlifierki kątowe, wibratory do betonu, wyrzynarki, zgrzewarki i zaciskarki, akcesoria różnego typu, dmuchawy do liści, glebogryzarki, koparko – ładowarki, mieszadła, młotowiertarki, nożyce do żywopłotu, osuszacze powietrza, podnośniki, przecinarki do metalu, ubijaki, strugi i szlifierki do drewna, ukośnice, wiertnice do betonu, zacieraczki do betonu, ładowarki teleskopowe, betoniarki, drabiny, gwintowce do rur, kosy i kosiarki, minikoparki, młoty wyburzeniowe, odkurzacze przemysłowe, pilarki spalinowe, pompy, przycinarki stołowe, spawarki, szlifierki do betonu, walce do trawnika, wiertnice glebowe a także zagęszczarki do gruntu.

Trzeba w takim razie przyznać, że propozycja handlowa obejmująca chociażby wynajem koparki kołowej kraków jest spora. Przy każdym sprzęcie możliwym do wynajęcia podawane są podstawowe informacje o tym, w jaki sposób można skorzystać z danego asortymentu. Można też natychmiast go zarezerwować, nawiązując kontakt z pracownikami firmy dzwoniąc lub za pośrednictwem przycisku na witrynie. Zleceniodawcy cenią to, że wskazana jest również opłata: za dobę, za tydzień oraz za 30 dni. Mają o wszystkim wiedzę od razu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY