Przeguby Cardana

Kategoria:

Opis

Przedsiębiorstwo Tekmat zajmuje się dystrybucją części do maszyn. W bogatej propozycji handlowej znajdują się także niezawodne elementy do połączenia dowolnych części, czyli sprzęgła wychylne. Z dokładnym ich zestawieniem, danymi technicznymi i opisem można zapoznać się pod adresem tekmat.pl/oferta/przeguby-cardana i w efekcie podejmować decyzję, czy to właśnie z takiego produktu chce się skorzystać. W wypadku dodatkowych pytań można kontaktować się z pracownikami z Tekmat, którzy udzielają niezbędnych informacji.

Dla klientów przygotowana jest duża gama przegubów pojedynczych, podwójnych albo rozsuwanych. Można za ich pomocą łączyć dla przykładu dwa wałki w celu przeniesienia napędu. Połączenia mogą być w prostej linii lub mogą odbywać się pod kątem czterdziestu pięciu stopni. Zaoferowane sprzęgła wychylne będą nadawały się do trybu: max trzystu obrotów na minutę, max tysiąca obrotów na minutę albo maksymalnie 4000 obrotów na minutę. W dwóch pierwszych przypadkach mają łożyska ślizgowe, a trzeci moduł – łożyska igiełkowe. Sprzęgła wychylne mogą być wykonane ze stali: zwykłej, nierdzewnej, ocynkowanej, chromowanej, oksydowanej, kadmowanej albo niklowanej. Otwory w oferowanych sprzęgłąch mogą przybrać różną postać.

Mogą być: okrągłe, okrągłe z rowkiem na wpust lub na prośbę klientów – z otworem kwadratowym lub sześciokątnym. Kupujący mogą także decydować się na zakup sprzęgieł wychylnych z szybko działającym złączem zatrzaskowym lub na zlecenie wykonania specjalnie zaprojektowanych muf ochronnych do przegubów. Na witrynie www http://tekmat.pl/oferta/przeguby-cardana, po sprawdzeniu katalogu oraz zapoznaniu się z ważnymi wiadomościami można od razu zamówić podane produkty. Ich realne fotografie pozwalają zadecydować, czy to dokładnie w ten towar ktoś chce się zaopatrzyć. Warto obeznać się też z dalszą propozycją sprzedażową firmy. Dla klientów dostępne są chociażby: elektrobębny, bębny napędowe a także zwrotne, nowoczesne maszyny napędowe, taśmy gumowe, taśmy filtracyjne, koła pasowe, łańcuchy, albo urządzenia transportowe o charakterze ciągłym.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Przeguby Cardana”