Jak wybrać odpowiedni męski garnitur

Kategoria:

Opis

Jednym z głównych elementów garderoby panów jest garnitur. Lecz jego wybranie wcale nie jest taką łatwą rzeczą, jak w pierwszej chwili może się wydawać. Wielokrotnie zobaczyć bowiem można panów tak właśnie ubranych, którzy jednak mimo włożenia spodni i marynarki wcale nie będą się dobrze prezentować. Wynika to z tego, że ich garnitury nie są odpowiednio dobrane, lub też fason nie jest taki jaki być powinien. Z tego też powodu warto chwilę czasu poświęcić na wybranie jak najlepszego modelu, który posłużyć powinien przez kolejne lata. Przede wszystkim kluczowym aspektem jest dobranie całego garnituru do sylwetki.

Znawcy mody twierdzą wręcz, że to właśnie ten temat jest najistotniejszy, a potem dopiero pasuje wybierać wykończenie czy tkaniny. Zatem warto kupno takiego garnituru robić w sklepie, w jakim liczyć będzie można na fachowe doradztwo, wtedy z pewnością będą szanse na dobranie optymalnie dobranego modelu. A rzeczy, na jakie trzeba zwrócić uwagę jest wiele, dlatego najkorzystniej jeśli ktoś jednak pomoże przy ocenie. Dobrze dopasowana marynarka będzie przylegać do ciała, a jednocześnie zapewni dużo swobody i wygody ruchów. Kołnierz powinien równo przylegać do kołnierza koszuli, bez żadnych niepotrzebnych odstępów.

Marynarkę wybrać można dwu i jednorzędową, jednorzędowa lepiej się sprawdza przy mężczyznach o krępych sylwetkach. Sporo znaczenia ma dobranie w odpowiedni sposób wszystkich długości. Marynarka nie powinna bowiem wyjść poza ramiona, powinna się ona kończyć równiutko z kciukiem po wyprostowaniu rąk, a rękawy mają być krótsze o mniej więcej centymetry od długości koszuli. Spodnie występują w kilku rodzajach, istotne jest żeby przy normalnym staniu zakryły około 2/3 buta. Jeśli kogoś będą więc interesowały damskie lub męskie garnitury, to może się przyjrzeć propozycji firmy Dastan, zdecydowana większość jej wyrobów będzie do znalezienia w sklepie internetowym funkcjonującym pod adresem sklep.dastan.pl. W tym sklepie dostępne są zarówno klasyczne garnitury dastan, jak też garnitury damskie dastan.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY