Zdalne prowadzenie świadczeń księgowych

Kategoria:

Opis

Zdalne prowadzenie świadczeń z zakresu księgowości oferowane jest przez krakowskie biuro Account Trees. Na obszarze stolicy Małopolski Justyna Mąkosa proponuje klientom dojazd wówczas, gdy tylko oni tego potrzebują. W zakresie księgowość kraków przedsiębiorcy mają zapewnione jasne i precyzyjne usługi, zgodne z zapisami prawa oraz skarbowymi. Prowadzony zdalnie model współpracy umożliwia księgowej na dostęp do wszystkich papierów, abstrahując od tego, w jakim miejscu ona przebywa.

Dlatego wszystko jest wykonane systematycznie, a czasem nawet prędzej aniżeli jest to potrzebne. To ma szczególne znaczenie dla przedsiębiorcy, jeśli jakaś sprawa jest pilna. Dokumenty księgowa może odbierać osobiście, mogą być one przesłane albo też przedsiębiorca może je dostarczyć samodzielnie. Zdalna księgowość jest też przesłanką do oszczędzania, gdyż przedsiębiorca nie musi przyjmować do pracy nikogo na etat. Profesjonalna pomoc Account Trees potwierdzona jest kilkoma latami doświadczenia a także tym, że księgowa stale podwyższa własne kwalifikacje. Jest to osoba biorąca odpowiedzialność, która do tej pory może pochwalić się wyłącznie bardzo dobrymi rekomendacjami.

Niezależnie od tego, jaki model współpracy interesuje przedsiębiorcę, Justyna Mąkosa jest elastyczna. Dla przedsiębiorców udostępniona jest pełna obsługa kadrowo – płacowa, obejmująca: bieżące zarządzanie wypłatami, urlopami, zaświadczeniami a także umowami. W zakresie kadr oraz płac Justyna Mąkosa ma spore doświadczenie. Kolejną opcją jest ewidencja ryczałtowa. Ryczałt ewidencjonowany obejmuje usługi księgowe dla osób, które pracują jako freelancerzy.

Usługi księgowej obejmują również kompleksową księgowość dla wspólnot mieszkaniowych a także zarządzanie podatkowe. Są to informacje o prognozach dotyczących wysokości podatku oraz szans ich zoptymalizowania. Justyna Mąkosa zrealizuje inne usługi, w zależności od wymagań zleceniodawców.